„ROUTE 77 ENERGY“ PAVILIJONAS

Energetinio gėrimo ,,Route 77 energy“ pavilijonas maisto parodoje ,,IFE – the international food and drink event 2013″ Londone.

Atlikome pavilijono projektavimo, dizaino darbus.

,,Route 77 energy Ltd“ –  lietuvių įmonė, įkurta Didžiojoje Britanijoje. Įmonės veikla – energetinių gėrimų ,,Route 77 Energy“ gamyba ir pardavimas. Dalyvavimo Maisto ir gėrimų parodoje Londone tikslas buvo pristatyti įmonės sukurtus energetinius gėrimus, surasti naujų partnerių produkto platinimo, pardavimo srityje. Užsakovo iškeltas uždavinys buvo sukurti ir suprojektuoti profesionalų, išskirtinį, įmonės vertybes atitinkantį stendą.

Stendo spalvinę gamą padiktavo vieno iš gėrimų pakuotė, kurioje vyrauja juoda, raudona ir balta spalvos.

Gaminama produkcija skirta aktyviam, šiuolaikiškam, sportuojančiam žmogui. Įmonė nuolat remia įvairius motokroso, bėgimo, riedlenčių sporto bei kitus renginius, todėl išskirtiniu stendo akcentu pasirinktas  motokroso motociklas, kuris sukuria veržlumo, jaunatviškumo įspūdį. Šį įvaizdį sustiprina skaitmeniniuose stenduose atsikartojantys motokroso trasų vaizdai. Dar vienas išskirtinis stendo akcentas – specialiai parodai suprojektuoti šviestuvai. Jų forma ir dizainas atkartoja gėrimo skardines. Šviestuvus apjuosia reklaminė juosta. Šis sprendimas paryškina, išskiria stendą iš kitų parodos dalyvių, padaro jį matomą iš toli, o tai labai aktualu, nes Londono parodoje savo produkciją pristato daugiau nei tūkstantis įmonių iš viso pasaulio.

Projektuojant stendą atsižvelgta ir į jo funkcionalumą. Numatyti du, specialiai parodai sukurti ir suprojektuoti stalai. Prie jų įmonės atstovams patogu tiek stovėti, tiek pasidėti kompiuterinę įrangą bei prisėsti ir aptarti su potencialiais partneriais bendradarbiavimo galimybes. Šie stalai taip pat tarnauja ir kaip skrajučių, dalijamų gėrimų stovai.

Nors parodoje kasmet dalyvauja daug stambių, vidutinių ir smulkių įmonių iš viso pasaulio, šis stendas buvo pastebėtas ir pripažintas kaip vienas įspūdingiausių 2013 m. parodos stendų.

 

SAUGUS EISMAS

PC Akropolis|Kaunas.  Prekybos skatinimo ,,Saugaus eismo“ akcija. Atlikome koncepcijos kūrimo, dizaino, programavimo, gamybos darbus.

 

MADA EINA PER KAUNO AKROPOLĮ 2013

PC Akropolis|Kaunas. Prekybos skatinimo akcija ,,Mada eina per Kauno Akropolį“. Atlikome koncepcijos kūrimo, dizaino, programavimo, gamybos darbus.

 

SUŠILK KAUNO AKROPOLYJE

PC Akropolis|Kaunas. Prekybos skatinimo akcija ,,Sušilk Kauno Akropolyje“. Atlikome koncepcijos kūrimo, dizaino darbus.

 

KAUNO AKROPOLIS – MEILĖS MIESTAS

PC Akropolis|Kaunas. Prekybos skatinimo akcija šv. Valentino dienai ,,Masinės sužadėtuvės“. Atlikome koncepcijos kūrimo, dizaino darbus.

 

MADA EINA PER KAUNO AKROPOLĮ 2014

PC Akropolis|Kaunas. Prekybos skatinimo akcija ,,Mada eina per Kauno Akropolį“. Atlikome koncepcijos kūrimo, dizaino, programavimo, gamybos darbus.

 

PIRK IR GAUK ŠOKOLADĄ DOVANŲ

PC Akropolis|Kaunas. Prekybos skatinimo šokolado ,,Karūna“ akcija. Atlikome koncepcijos kūrimo, dizaino darbus.